notka letnia

Czas coś napisać tego lata :)
Siedzę i się nudzę więc urodzę wam notkę nową...Tak to jest jak mąż zostawia żonę na pastwę losu! O! Zostawia, a sam jedzie odpoczywać! Paskud!

Obecnie zajmuję się poszukiwaniem pracy godnej mnie XDD Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni już w poniedziałek i jakoś niebawem rozpocznę moją karierę zawodową tego sezonu :) Szkoda, że wybudowali mi lotnisko pod nosem i zlikwidowali przez to plantację truskawek, bo zawsze to była jakaś alternatywa XDD Pamiętam jak z Emilką poszłyśmy tam jeszcze w podstawówce zarobić jakieś grosze, także po jednym dniu zbierania tych pieprzonych truskawek starczyło nam na bravo girl XDDD Zawsze coś ;)

Głodna jestem...

Wiecie co mi wczoraj Emila opowiedziała? Gosz aż mnie nastraszyła, że nie wiem jak dziś sama zostanę w domu do późnej nocy bo rodzice na grilla poleźli! Mówiła, że jej koleżanki z pracy jakaś koleżanka czy ktoś jechała autem i za nią tez ktoś jechał...i jedzie sobie jedzie i nagle na drodze jakieś gałęzie, więc zatrzymuje się żeby odgarnąć i wsiada ponownie i jedzie...i ten ktoś za nią zaczął trąbić i ta uciekała przed nim do domu i wjechała na swoje podwórko i wybiegła z auta wołając rodzinę i ten ktoś zatrzymał się pod bramą i jej mówi że jak odgarniała gałęzie to ktoś wsiadł na tył jej auta i jak wybiegła teraz z niego to ten ktoś też wyszedł i uciekł! Poszli sprawdzić auto i na tyle leżała jakaś linka do duszenia X_X Koszmar nie?
Nie wiem co o tym sądzić, w każdym bądź razie zamknęłam drzwi xD I morał z tego taki, żeby nie zatrzymywać się żeby odgarnąć gałęzie z jezdni!

Ziewwww..

Może coś w tv jest interesującego? Pójdę niebawem sprawdzić...

Pokój z wami :*

Tak napisali inni:
13.02.2009, 17:18 :: 91.193.99.253

szyszka

Stanowczo domagam się nowej notki!!
12.07.2008, 19:17 :: 85.89.170.41

twoja kochana gje.

aaaaaaaaanć. T___T wiesz, że ja do jutra siedzę sama w domu? a teraz będe trząść gaciami!
i tak generalnie też bym coś dobrego zjadła. :< jak nie ma mamy to żyję na samych zupkach chińskich, jajecznicy i waflach ryżowych. zaproś mnie na obiaaad!
Ownlog.com :: Wróć